Шановні колеги! 10 квітня 2016 року семінар завершив роботу. Щиро вдячна всім, хто взяв у ньому участь. Матеріали семінару залишаються у вільному доступі. (Автор блогу не несе відповідальності за зміст поданих матеріалів)

понеділок, 14 березня 2016 р.

З досвіду роботи Чистоклєтової Л.І. (Лозуватська ЗШ І-ІІ ст.)

Зір - важлива складова здоров'язберігаючих технологій

5 коментарів:

  1. Дякую.Дуже сподобалось.Дійсно,зорова гімнастика повинна не тільки зняти напругу м'язів очей, а й заспокоїти нервову систему. Також вона активізує мозкові процеси.Але потрібно пам'ятати,що головна мета цих вправ--тренування м'язів органів зору.Адже саме від них залежить на скільки добре бачитиме дитина.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за пізнавальні і цікаві матеріали.Дійсно вдала підбірка вправ. Тема дуже актульна , адже зараз багато дітей з різними порушеннями зору. Це і короткозорість, далекозорість, і косоокість. Вчителям і батькам важливо приділяти особливу увагу режиму чергування напруги і відпочинку для очей. А кожен день потрібно проводити гімнастику для очей дітей. Така гімнастика працює не тільки в якості профілактики погіршення зору, але і в якості відновлювальної.
    Бажаю Вам успіхів в роботі і натхнення.
    З пов.Діхтяренко Л.В.

    ВідповістиВидалити
  3. Ефективні і потрібні вправи. Перш за все стимулюють збереженню та відновленню зору, а по- друге покращують увагу та поведінку на уроці.Багато вправ є новими для мене,тому візьму їх для використання на уроках.Дякую, що поділились цим досвідом.
    Бажаю Вам здоров'я і вашим дітям.

    ВідповістиВидалити
  4. Цікава інформація. Деякими вправами доповню свої фізкультхвилинки. Дякую. Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  5. Валентина Скрипніченко22 березня 2016 р. о 18:55

    Ваша стаття заслуговує на увагу. Матеріал можна використати при підготовці до батьківських зборів. Варто пояснити і навчити батьків виконувати такі вправи з дітьми вдома. Дякую. Успіхів Вам.

    ВідповістиВидалити