Шановні колеги! 10 квітня 2016 року семінар завершив роботу. Щиро вдячна всім, хто взяв у ньому участь. Матеріали семінару залишаються у вільному доступі. (Автор блогу не несе відповідальності за зміст поданих матеріалів)

понеділок, 14 березня 2016 р.

З досвіду роботи Романюкової В.Г. (Злинська ЗШ № 1 І-ІІІ ст.)

3 коментарі:

  1. Граючись - навчаємо та розвиваємо! Я цілком згодна з Валентиною Григорівною.Молодші школярі дуже люблять гру, особливо народні ігри.Профілактика сколіозу за допомогою мішечків - це дуже добре.

    ВідповістиВидалити
  2. Багато корисного матеріалу, для вчителя головне не зашкодити здоров'ю дітей, а навпаки. Валентина Григорівна цього дотримується. Гра допомагає нам у всьому, підтримую думку вчителя про використання народних ігор на уроках і в позаурочний час. Дякую за урок! Здоров'я і натхнення Вам !

    ВідповістиВидалити
  3. Найкращими «ліками» від рухового «голоду» у дітей молодшого шкільного віку під час навчання є рухові ігри. Використання народних та рухливих ігор допомагає розв’язувати в комплексі питання фізичного, морального, естетичного та трудового навчання учнів. Адже правила гри регулюють поведінку гравців, сприяють вихованню взаємодопомоги, чесності, колективізму , дисциплінованості , сміливості , рішучості . Ігри привчають долати психічні та фізичні навантаження, створюють у дітей бадьорий настрій .
    Дякую, Валентино Григорівно. Успіхів, творчого натхнення .

    ВідповістиВидалити